צניחה חופשית בשדה תימן

דמיינו את עצמכם תלויים בין שמים וארץ בפרץ אדרנלין שאין עליו כמעט שליטה - כך תרגישו בצניחה חופשית בשדה תימן, תחושו כיצד הגוף שלכם משייט לו בהנאה בין תכול רקיע לבין חולות מדבר זהובים. צניחה חופשית היא ספורט אתגרי חוויתי במיוחד שכל מי שהתנסה בו מצליח להתלהב אפילו מהזיכרון עצמו.

בצניחה חופשית שדה תימן, קופצים ממטוס מגובה של כ – 12,000 רגל, ונופלים נפילה חופשית עד לרחיפה ונחיתה על הקרקע. כל מי שקופץ קפיצה חופשית מודע היטב לגובה עפ"י מד מטר שמוצמד אליו ובהתאם לזאת ידע מתי יש צורך לפתוח את המצנח על מנת להאט את הנפילה ולנחות בבטחה על הקרקע.

מה זה צניחת היכרות/טנדם?                                                                                     

צניחת טנדם היא למעשה צניחה ראשונית שנעשית יחד עם מדריך מנוסה בעל רישיון מוסמך. הצניחה מתבצעת כשהצונח רתום למדריך עד לשלב הנחיתה וכך אפשר לעבור את הצניחה ללא דאגות מיותרות.

כיצד בנוי מצנח צניחה?                                                                                     

מצנח צניחה חופשית בנוי כך שהוא טס בצורה הכי מיטבית בזמן שהוא מאבד גובה, כשהדרך היחידה לגרום לו לעלות תהייה ע"י הזדקרות. כל מי שצונח צניחה חופשית, יאלץ לפתוח את המצנח הראשי, באמצעות משיכת ה-pilot chute, שנמצא בתחתית הרתמה שמחוזקת לגב ואוחזת במצנח המקופל. ניתוק המצנח הרגיל ופתיחת המצנח הנוסף יתבצע בעזרת ידיות שנמצאות באזור החזה. יש להקפיד על כללי הבטיחות ולהישמע לכל הוראותיו של מדריך הצניחה.

אז היכן עושים זאת?                                                                                              

היום יש בארץ כמה מועדוני צניחה טובים, אליהם תוכלו להגיע לאחר ששריינתם מועד צניחה. בכל אחד מהמקומות תיהנו מנופים מרהיבים של ים עוצמתי ושדות מוריקים, של מדבר וחולות זהובים, ותצליחו לקבל מעט פרופורציות על החיים כשאתם שוהים בגובה רם כל כך.

מעוניינים גם ליהנות מחוויית צניחה מרהיבה ומהפנטת שלא תשכחו? רוצים להפתיע את יקירכם במתנה שאתם יודעים שישמח לקבל? אז למה אתם מחכים?! אצלנו ב- "הצנחניה" תוכלו ליהנות מחוויית צניחה ייחודית, חוויה שהגוף לא שוכח והראש מחכה לפעם הבאה.